Ks.biskup Tadeusz Pieronek gościem Gorlickiego Klubu Obywatelskiego.

3 lipca 2018 r. w Dworze Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach odbyło się spotkanie Gorlickiego Klubu Obywatelskiego. Gościem prowadzonego przez redaktora Marcina Pulita spotkania był profesor prawa kanonicznego ksiądz biskup Tadeusz Pieronek.

Kluby Obywatelskie są prowadzone na terenie całego kraju, spełniają rolę miejsca swobodnej wymiany poglądów przez różne środowiska. Otwarte spotkanie z mieszkańcami Gorlic o tematyce „Wiara, Rozum, Wybór” przyciągnęło ponad 150 mieszkańców. Prelekcja została podzielona na dwie części, w pierwszej dyskusję moderował redaktor Pulit, natomiast później nastąpiła seria pytań od zebranych uczestników spotkania.

Od kilku lat Gorlicki Klub Obywatelski zaprasza znane osobistości z życia publicznego, w Gorlicach gościli już Róża Thun, Andrzej Czerwiński, Bogdan Klich, Bogusław Sonik, Jerzy Fedorowicz czy Leszek Zegzda. Z wizytą bywali również Bartosz Arłukowicz, Izabela Leszczyna czy Marek Rząsa. Największą publiczność przyciągnęło jednak wczorajsze spotkanie z biskupem Pieronkiem.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Wróć do newsów