Pożegnanie Lata w Męcinie Wielkiej !

Niestety, wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wakacje już za nami, a teraz przyszła pora na rozstanie z najcieplejszą porą roku. Pożegnanie Lata , choć do kalendarzowego zakończenia lata pozostało jeszcze 2 tyg. to impreza była pełna wrażeń i zabawy!
8 września 2018 r. o godz. 16.00 na kompleksie szkolnym w Męcinie Wielkiej odbyła się impreza plenerowa, na którą oprócz mieszkańców i turystów, przybyli zaproszeni goście.
Pani Iwona Tumidajewicz , dyr. GOK w Sękowej oraz miejscowa pani sołtys Zofia Prorok dokonały otwarcia imprezy witając wszystkich zebranych. Przy dobrej muzyce wystąpił ,,Zwariowany Baca” (Witold Michalik ) i jego maskotki, wystąpila utalentowana młodzież z GOK w Sękowej a o godz. 18.00 – METAMORFOZA – wielki pokaz mody recyklingowej w której to wystąpiła osobiście pani wójt gminy Sękowa Małgorzata Małuch, po tej części rozpoczęła się dyskoteka - DJ Kermit, wystąpił też ,, Baca dla dorosłych” – Witold Michalik.

Dobrej muzyki oraz smacznego jedzenia tego dnia w Męcinie Wielkiej nie brakowało a dla najmłodszych wielka dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, popcorn i bańki mydlane. Mimo już chłodnych wieczorów zabawa trwała do późnych godzin nocnych.
W imieniu swoim dziękuję wszystkim za uczestnictwo w Zakończeniu Lata w Męcinie Wielkiej. Szczególne podziękowania należą się osobom zaangażowanym w organizację , sponsorom za pomoc finansową oraz wszystkim przyjaciołom Męciny Wielkiej, którzy poświęcili swój czas, aby być z nami w ten wyjątkowy weekend !

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ - kliknij

Pożegnanie Lata w Męcinie Wielkiej w relacji RTvG

Wróć do newsów