Konwent wyborczy wójta Gminy Sękowa Małgorzaty Małuch

12 września 2018 r. o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sękowej, przy wypełnionej po brzegi sali odbył się oficjalny konwent wyborczy obecnego wójta Gminy Sękowa Małgorzaty Małuch Udział w konwencie wzięli również zaproszeni goście: Starosta gorlicki Karol Górski oraz Burmistrz Biecza Mirosław Wędrychowicz a zarazem Prezes Małopolskiego Ruchu Samorządowego Ziemi Gorlickiej. Tym razem zwolennicy wójta chcą powalczyć zarówno o gminę jak i o powiat.

Spotkanie otworzył i poprowadził wiceprzewodniczący Rady Gminy Sękowa Bogusław Moroń. Obrady rozpoczęły się od zabrania głosu przez starostę gorlickiego a następnie przez burmistrza. Następnie wójt gminy Małgorzata Małuch złożyła sprawozdanie z mijającej kadencji. Zabrała głos Przew. Rady Gminy Sękowa Maria Wyżkiewicz, która podziękowała wszystkim za kilkuletnią współpracę a szczególnie pani wójt składając na jej ręce bukiet pięknych kwiatów. Pani wójt zadeklarowała że z ramienia MRS-u ubiegać się będzie o kolejną kadencję gospodarza gminy Sękowa.
Następnie nastąpiła prezentacja kandydatów do Rady Powiatu i Rady Gminy.

Wybory już jesienią 2018 roku - 21 października i 4 listopada. Ujawniają się kandydaci, już teraz wygląda na to, że mieszkańcy będą mieli wybór. Oby był rozważny i służący rozwojowi gminy i powiatu.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Wróć do newsów