Na Face Book powstała nowa grupa!

Szanowni Państwo, Szanowni Grupowicze

Z dniem 1 marca 2019 r. na face booku - fb założyłem grupę o nazwie czy tytule ,,SEKOWA I OKOLICE NA STARYCH FOTOGRAFIACH” Pod tym linkiem wstawiamy zdjęcia wraz z opisem zgodnie z założonym celem i regulaminem administratora -kliknij Ze strony startowej www.sekowa.info możemy również wejść bezpośrednio do grupy. W ten sposób stworzymy naszą ,,Małą Ojczyznę’’, ale zanim cokolwiek zaczniesz robić w tej grupie – zapoznaj się z jej regulaminem. Uszanuj wolę administratora grupy. Kulturalne zachowanie również jest elementem Twojego wizerunku. Wspólnie starajmy się o to, by grupa funkcjonowała w najlepszy sposób z możliwych, dostarczam jej niezbędnych informacji. Pamiętaj o tym !
Poniżej zamieszczam obowiązujący regulamin grupy, z którym każdy grupowicz powinien się zaznajomić.

REGULAMIN GRUPY:

1. Do każdego zamieszczonego zdjęcia dołączamy krótki opis, który pozwoli Nam wszystkim poznać lub pogłębić posiadaną już wiedzę na temat naszej ,,Małej Ojczyzny". Bezwzględnie wymagana nazwa miejscowości. Jeżeli Grupowicz zamieszcza kilka zdjęć, to te kilka fotek musi być podpisane. W przeciwnym wypadku takie posty będą blokowane lub usunięte .

2. Przedstawiamy zdjęcia z prywatnych zbiorów, a nie linki z internetu. Jeżeli Grupowicz nie posiada swoich zdjęć, a koniecznie chce zamieścić, wystarczy samodzielnie przygotować post z opisem. ( trochę inwencji twórczej, a nie kopiuj wklej). Linki internetowe będą usuwane. 3. Przy zamieszczanych zdjęciach, ale nie wykonanych przez Nas, tzn; zaczerpniętych z innych źródeł, należy podać ich autora lub źródło ich pochodzenia.

4. Zdjęcia nie związane zupełnie z Grupą będą natychmiast usuwane bez uprzedniego informowania autora.

5. W tej Grupie NIC nie reklamujemy (również blogów i grup), od reklamowania są inne strony. Grupowicz zamieszczający reklamy, będzie natychmiast blokowany (lub usunięty z grupy)

6. Nieodpowiednie słownictwo będzie karane usunięciem autora z grupy.

POWODZENIA!!

Wróć do newsów