KORDIAN koncertował w cerkwi w Owczarach.

W pięknej scenerii drewnianej cerkwi p.w. Opieki Matki Bożej w Owczarach pojawił się Kordian, który 28 grudnia o godz. 17:00 zaprezentował najpiękniejsze kolędy i pastorałki.
Niewielka świątynia z trudem zmieściła słuchaczy. Wielu nie udało się wejść do środka, musieli obyć się tylko tym, co słyszeli. Kordian - Wacław Cieślik zaśpiewał kilka najpopularniejszych kolęd, ale też kilka swoich kompozycji. Po koncercie można było odebrać od swojego idola kalendarze, zdjęcia z autografem oraz płytę z 20 różnymi piosenkami, a przy okazji można było sobie zrobić z muzykiem pamiątkowe selfie z czego i ja skorzystałem.
Po kolędowaniu w Owczarach przeniósł się do Gorlic, a konkretnie na ulicę Stróżowską, gdzie odwiedził Kacpra Myśliwego-Szymczyka, autora największej gorlickiej iluminacji.

Zespół Kordian powstał w 2013 roku. Jego założycielem jest Wacław Cieślik, który przyjął nazwę KORDIAN. Muzyk mocno wyróżnia się stworzonym przez siebie gatunkiem muzyki FOLK-POLO. Zespół pochwalić się może wieloma przebojami, np.”Dziewczyna Z Gór”. Grupa na swoim koncie ma złotą i platynową płytę oraz wiele wyróżnień za działalność koncertową i artystyczną.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Wróć do newsów