Zespół Vis A Vis Duet koncertował w Wapiennem

10 lipca 2021 r. o godz. 17.00 w sercu Beskidu Niskiego, w najmniejszym uzdrowisku Polski w Wapiennem, odbył się koncert poezji śpiewanej i nie tylko w wykonaniu nowosądeckiego duetu Vis A Vis Duet w składzie Katarzyna Chruściel i Rafał Gondek

Przed koncertem odbył się support Oliwi Ciesielskiej, wschodzącej gwiazdy sękowskiej estrady, która wykonała wiele wspaniałych utworów.
Po niej koncertował już duet nowosądecki, który powstał z zamiłowania do wspólnego wykonywania muzyki oraz przywiązania do rodzinnego regionu.

Dla przybyłych melomanów (i nie tylko) było to wyjątkowe muzyczne spotkanie. Wykonał takie utwory jak: Piosenka na nowy dzień, W tym kraju, Z czasem, Pani Jesień, Letnia piosenka, Na balu i inne

Koncert przy bardzo sprzyjającej pogodzie w sposób profesjonalny prowadziła Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sękowej Pani Iwona Tumidajewicz. Na zakończenie koncertu podziękowała przybyłym gościom za udział i wysłuchanie koncertu oraz zaprosiła na dancing. Mam nadzieję że ten wspaniały duet i Panią Oliwię zobaczymy wkrótce!!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

fake rolex

Wróć do newsów