Cmentarz wojenny nr 210 – Łęka Siedlecka

Cmentarz wojenny nr 210 – Łęka Siedlecka jest austriackim cmentarzem wojennym z okresu I wojny światowej znajdujący się we wsi Łęka Siedlecka w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim, w gminie Radłów.
Obiekt projektował Robert Motka. Znajduje się w centrum miejscowości Łęka Siedlecka, po lewej stronie drogi Radłów – Siedlec. Cmentarz zbudowano na planie prostokąta. Ma powierzchnię 3,71 ara. Nekropolia jest ogrodzona betonowymi słupkami, które połączono metalowymi rurami. Wejście zamykane jest jednoskrzydłową furtką z motywem krzyża łacińskiego.

Centralnym pomnikiem jest stojący na kamiennym postumencie, przy ogrodzeniu, naprzeciwko bramki wejściowej, metalowy krzyż bez inskrypcji. Krzyż przykryty jest łamanym daszkiem. Przed nim dwa małe, betonowe cokoły z austriackimi krzyżami kawalerskimi z laurowymi wieńcami. Groby rozmieszczono symetrycznie wzdłuż alejki prowadzącej od furtki do pomnika centralnego. Jest na nich 5 nagrobków w postaci betonowych arkad osadzonych na dwustopniowym cokole We wnękach arkad umieszczono krzyże. Na dwóch stelach są to krzyże łacińskie, na trzech dwuramienne krzyże lotaryńskie.

W 6 grobach zbiorowych pochowano tu 26 żołnierzy z armii austro-węgierskiej i 18 z armii rosyjskiej.