|1910 r.||1912 r.||1916 r.||1921 r.||1926 r.||1927 r.||1928 r.||1930 r.||1931 r.||1932 r.||1933 r.||1934 r.||1935 r.||1936 r.||1938 r.||1940 r.||1941 r.||1942 r.||1943 r.||1944 r.||1945 r.||1946 r.||1947 r.||1948 r.||1950 r.||1952 r.||1953 r.||1954 r.||1955 r.||1956 r.||1957 r.||1958 r.||1959 r.||1960 r.||1961 r.||1963 r.||1964 r.||1965 r.||1966 r.||1967 r.||1968 r.||1969 r.||1970 r.||1971 r.||1972 r.||1973 r.||1974 r.||1975 r.||1976 r.||1977 r.||1978 r.||1979 r.||1980 r.||1981 r.||1982 r.||1983 r.||1984 r.||1985 r.||1986 r.||1989 r.||1991 r.||1992 r.||1993 r.||1994 r.||1995 r.||1996 r.||1997 r.||1998 r.||2000 r.||2001 r.||2002 r.||2003 r.||2004 r.||2005 r.||2006 r.||2007 r.||2008 r.||2009 r.||2010 r.||2011 r.||2012 r.||2013 r.||2014 r.||2015 r.||2016 r.||2017|

2017

Kiedy klękniecie przed białym stołem,
by po raz pierwszy przyjmować Pana,
to wtedy radość nad waszym czołem,
radość w niebiosach słońca skąpana,
niechaj zaświeci żywym płomieniem,
miłością wielką, świętym wzruszeniem!

A kiedy Jezus ukryty w Hostii,
zstąpi do waszych serc bezszelestnie
i gdy weselem w nich dziś zagości
wtedy niech każdy z was cicho westchnie:
Kocham Cię, Jezu... Dziękuję, żeś przyszedł!
Na sercu odtąd „Miłość" wypiszę.

I niech ta Miłość czysta jak serce,
w którym Pan Jezus przebywa chętnie,
z każdym dniem mnoży się coraz więcej,
czyściej, potężniej i coraz piękniej!

I Komunia Święta dzieci z Parafii p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Sękowej.

21 maja 2017 roku.

Dzieci pierwszokomunijne ze SP z Sękowej i z Siar z ks. wikarym Michałem Piętką oraz z wych. Krystyną Prokop z Siar,
Marią Szurek i Anną Diduch z Sękowej oraz z ks. proboszczem Januszem Kuraszem z prawej strony.

W pierwszym rzędzie od lewej stoją dziewczynki:

1. Przybyło Marlena, 2. Dworak Aleksandra, 3. Kret Sandra, 4. Motyka Aleksandra, 5. Kozioł Zuzanna, 6. Drzymała Izabela, 7. Piecuch Ewelina, 8. Tenerowicz Nadia, 9. Gurba Oliwia, 10 Karwat Nikola, 11. Krupa Natalia

W drugim rzędzie od lewej stoją dziewczynki:

1. Niżnik Iwona, 2. Przepióra Karolina, 3. Niemiec Natalia, 4. Dusza Wiktoria, 5. Dybaś Magdalena, 6. Przybyłowicz Martyna, 7. Karp Aleksandra, 8. Krupa Natalia, 9. Szloch Anna, 10. Tajak Magdalena, 11. Pels Julia

W ostatnim rzędzie od lewej stoją chłopcy:

1. Kozioł Jakub, 2. Wal Daniel, 3. Michalik Filip, 4. Rybczyk Rafał, 5. Połeć Szymon, 6. Przybyłowicz Piotr, 7. Dopierała Jakub, 8. Ściborski Marcin, 9. Opiela Jakub, 10. Nieć Szymon, 11. Pisarczyk Bartłomiej, 12 Kimla Jakub, 13. Bolek Bartłomiej, 14. Stanuch Paweł,
15. Szydłowski Kacper, 16. Prajsner Mikołaj