Grill, muzyka, tańce... czyli Aktywny Senior

17 września o godz. 16.00 na sękowskim ,,Orliku” odbyło się spotkanie seniorów z Gminy Sękowa. Organizatorem tego spotkania była wójt Gminy Sękowa Małgorzata Małuch, GOPS Sękowa - Michał Diduch i GOK Sękowa - Iwona Tumidajewicz
W poniedziałkowe popołudnie seniorzy spotkali się m.in. przy grillu, gdzie każdy mógł porozmawiać, odkrywając wspólne pasje, a przy tym skosztować przepyszną kiełbaskę z grilla, wypić kawę lub herbatkę z pysznymi słodkościami. Oprócz grillowania były zabawy taneczne, śpiewy i przyśpiewki, które uświetniała muzyka serwowana przez Mirosława Bogonia i Kazimierza Halucha.
W godzinach wieczornych odbył się koncert oraz wspólne śpiewanie z Mirosławem Witkowskim, który swoją charyzmą porwał wszystkich do zabawy.
Seniorzy mieszkający na terenie gminy Sękowa już od dobrych kilku lat biorą aktywny udział w życiu gminy. Wydarzenie cieszyło się dużą frekwencją, a przybyli seniorzy bawili się do późnych godzin nocnych, Ci najbardziej aktywni!!

Dzięki spotkaniu seniorzy mogli miło i wesoło spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy. Mam nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników imprezy i z pewnością jeszcze nie raz zostanie powtórzony a frekwencja na nim będzie jeszcze lepsza.

SĘKOWA - Aktywny Senior - galeria zdjęć - kliknij

Wróć do newsów